Relokacja maszyn

Przeniesienie maszyn i urządzeń w naszej firmie jest kompleksową usługą relokacji. W miejscu wskazanym przez Klienta dokonujemy specjalistycznego demontażu, zabezpieczenia, jak również załadunku do transportu i rozładunku w miejscu docelowym włącznie z ponowną instalacją.

transport maszyn 3

Przenoszenie maszyn jest zawsze wszechstronne, dlatego dostosowanie odpowiedniego rozwiązania spełniającego indywidualne potrzeby jest w tym momencie niezbędne. Konieczne jest zwrócenie uwagi na wiele szczegółów aby płynnie przenieść maszynę. Każda relokacja maszyny jest inna, dlatego tak ważne jest planowanie i odpowiednie przygotowanie.

Zapewniamy planowanie techniczne i organizacyjne, przygotowania do relokacji, transport, pełne ponowne uruchomienie i obowiązkową kalibrację, a także instrukcje dla nowych operatorów maszyn.
Zadbamy aby Twój sprzęt był sprawny, rentowny i bezpieczny w nowej lokalizacji.

Świadczymy również usługi w mniejszym zakresie. Jeśli zajdzie potrzeba przeniesienia maszyny nawet o kilka centymetrów, można na nas liczyć. W przypadku konieczności odłączenia np. zasilania, dokonają tego nasi elektrycy.

Oferujemy profesjonalne, elastyczne i terminowe
usługi relokacji maszyn i urządzeń, w tym: