Pomoc drogowa Ursynów

Autopomoc Warszawa to podstawowy zakres naszej działalności. Ofertą naszej firmy jest profesjonalna i szybka pomoc drogowa dla wszelkiego rodzaju pojazdów o masie całkowitej do 3,5 t. na terenie miasta Warszawa i okolic.

Nasza Autopomoc jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę 24h/7. Obsługujemy miasto stołeczne Warszawa jak również jej okolice.

Usługi świadczymy szybko, profesjonalnie i bezpiecznie, z natychmiastową reakcją na zgłoszenie w bardzo konkurencyjnych cenach. Dbamy o kontakt z Klientem, informując go na bieżąco za jaki czas będzie mógł liczyć na pomoc.

Pomoc drogową wysyłamy zwykle w ciągu maksymalnie 25 min od zgłoszenia oraz naprawiamy 80 % pojazdów na miejscu.

Jeżeli natomiast naprawa ta będzie w tym momencie niemożliwa to skorzystamy z naszych lawet oraz wyciągarek. Posiadamy sprzęt zarówno do małych aut osobowych jak również tych nieco większych, których masa całkowita nie przekracza 3,5 t.

Zakres usług pomocy drogowej Warszawa obejmuje:

Naprawiamy również wiele innych drobnych usterek, które mogą się przydarzyć podczas awarii na drodze.

Potrzebujesz pomocy mechanika? – możesz na nas liczyć.

Jeżeli nie masz swojego zaufanego i sprawdzonego mechanika my Ci go polecimy. Współpracujemy z warsztatami naprawy i serwisowania pojazdów, które dla naszych Klientów są dostępne nawet poza standardowymi godzinami pracy. Autopomoc Warszawa 24/7. Pomagamy w składowaniu uszkodzonego pojazdu i ewentualnej naprawie auta.

Nasza laweta Warszawa to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa, profesjonalizmu i rzetelności.

Profesjonalna całodobowa Pomoc drogowa Warszawa I okolice.

Potrzebujesz pomocy?- skontaktuj się z Nami pod numerem 504 222 888.