Aktualności

laweta ursynów

Pomoc drogowa

2020-08-13

Niepożądane sytuacje na drodze, takie jak awaria samochodu czy stłuczka, mogą przydarzyć się każdemu. Najważniejsze w takiej sytuacji jest zachowanie zimnej krwi. Czasami potrzebna jest autopomoc, która tak szybko, jak to tylko możliwe przyjedzie na miejsce zdarzenia. W niektórych zaś przypadkach taka pomoc zostanie nam udzielona na miejscu, przez specjalnie wyszkolonych pracowników firmy, którą zamówimy.

Kiedy pomoc drogowa okaże się szczególnie przydatna?

Przede wszystkim wtedy, gdy Twój samochód zostanie unieruchomiony na drodze i nie będziesz mieć możliwości dotarcia do celu swojej podróży. W takiej sytuacji wystarczy wezwać autopomoc, a specjaliści (i oczywiście laweta) dotrą we wskazane miejsce w kilkanaście-kilkadziesiąt minut. Pamiętaj, by odprowadzić auto na pobocze, gdyż nie powinno ono utrudniać ruchu. Tam będziesz mógł spokojnie poczekać na pomoc drogową albo zajrzeć pod maskę swojego samochodu i wychwycić ewentualne źródło problemu.

Nie zawsze będzie konieczna laweta

Wybierając autopomoc w Warszawie, nie zawsze będziesz musiał skorzystać z lawety. W przypadku drobnych usterek, doświadczony specjalista może usunąć je na miejscu. Zdarza się to jednak stosunkowo rzadko i zwykle potrzebne jest odwiezienie uszkodzonego pojazdu do warsztatu. W zakres usług pomocy drogowej świadczonych na miejscu wchodzą natomiast:

  • wymiana uszkodzonej opony;
  • dowiezienie paliwa, gdy zabrakło go podczas podróży;
  • wymiana akumulatora.
  • pozostałe drobne zabiegi możliwe do wykonania na miejscu

Pamiętaj, aby zawsze mieć przy sobie numer do sprawdzonych specjalistów, takich jak SecureTrans Warszawa. Warto również pamiętać aby zadać pytanie ile kosztuje laweta za km, tak aby potem nie było zaskoczenia. Wtedy zyskasz poczucie kontroli, bezpieczeństwa i pewność tego, że, w przypadku jakichkolwiek problemów na drodze, nie będziesz pozostawiony sam sobie. Dobra firma to taka, która pomoże Ci o każdej porze, nawet w nocy. Pamiętaj również aby przed wezwaniem lawety sprawdzić firmę, tak aby wszystko przebiegło bezpiecznie.

Po więcej aktualności zapraszamy TUTAJ 😉

« Powrót do aktualności